Pon-Pt 10.00 - 17.00, Sob 11.00-13.00 +48 505 466 426

Mały kawałek wielkiej pasji

Mam ogromną przyjemność pokazać Wam miejsce,w którym powstają od serca, z ogromną pasją obrazy, które powstają w mojej głowie a gdzie głównymi aktorami jesteście Wy. Miejsce dla mnie szczególne,wyjątkowe i bardzo osobiste ze względu na pewną historie ale może o tym kiedyś, prywatnie na sesji.

Z całego serca zapraszam!

Lokalizacja

Studio te znajduje się w Bytomiu przy głównej drodze krajowej 79 – czyli przy ulicy Chorzowkiej – głównej trasie z Katowic do Bytomia.

Dojazd jest niezwykle prosty z każdego miejsca na Śląsku (Katowic, Chorzowa, Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór itd.).

W bezpośrednim sąsiedztwie jest przystanek tramwajowy i autobusowy (Bytom-Arki Bożka), bezpłatny parking, apteka i cukiernia, plac zabaw, oraz sklepy. Moje studio jest idealną „bazą wypadową” na ukochane bajkowe plenerki bo kilkadziesiąt metrów od studia – po wschodniej stronie zaczyna się Park Krajobrazowy „Żabie Doły” a po zachodniej Park Mickiewicza, w którym mieszkam. 80% sesji plenerowych zrobiłam właśnie w okolicach bobolotkowego studia!

Wyposażenie

Studio jest jasne, przytulne i przystosowane specjalnie dla tych najmłodszych i starszych modeli. Podczas sesji dbamy by było ogrzane do odpowiedniej temperatury tak byśmy mogli czuć się komfortowo.

Znajdziecie u mnie przewijak, wyposażony w pieluszki i akcesoria higieniczne. Bez obaw możecie nakarmić swoje maleństwo i podgrzać pokarm.

Posiadam duży wybór teł fotograficznych i akcesorii do sesji- mini fotele, stylowe krzesła, koniki na biegunach, kosze, skrzynki, kołyski, akordeony, unikatowe lalki itd.

Dla DZIEWCZYNEK- posiadam piękne sukienki dla ksieżniczek i dla retro-miłośniczek, rampersy oraz stylowe opaski oraz wianki.
Dla CHłOPCÓW- marynarki od 1-6 lat, koszule, muszki i krawaty, kaszkiety, kapelusze i szelki.
Dla PRZYSZŁYCH MAM sukienki i akcesoria do włosów.

A DLA TATUSIÓW?

Zawsze na sesjach można się czegoś napić zimnego lub ciepłego oraz zjeść pyszne ciasteczka – czasami również te domowe moje lub babci Oli 🙂